Рубрики
Новости

Імпланти зубів – ціна доступна та приваблива

Імплантація – процедура, за допомогою якої на місці втрачених зубів встановлюють нові, міцні та красиві. На якісні імпланти зубів ціна встановлена не мала, але вони того варті, оскільки на сьогодні це одна з передових технік відновлення зубного ряду.

Детально про зубні імпланти

Для виготовлення зубних імплантів використовують спеціальні шурупи із титану, які дуже нагадують будівельні саморізи. Їх вкручують в кістку нижньої або верхньої щелепи, а після достатнього укорінення насаджують коронку, тимчасову або постійну. Таким чином зубні імпланти замінюють природні корені, які з певних причин були зруйновані та видалені. На якісно встановлені титанові вироби може прикріплюватись не один зуб, а цілі конструкції, незнімні або знімні. Тому в більшості випадків на зубні імпланти ціна цілком виправдана.

Важливо зазначити, що основні складові частини естетичного виробу – безпосередньо імплант та абатмент, необхідний для кріплення протеза.

Необхідність в імплантації одиничних елементів або цілого зубного ряду може виникнути в наступних випадках:

  • Між зубами існують великі проміжки, які не вдається усунути іншими шляхами.
  • Знімний протез неповноцінно замінює природні зуби, особливо в ситуації відсутності жувальних зубів.
  • Необхідно повністю відновити зубний ряд, для чого на одну щелепу встановлюють від 4 до 6 імплантів.

Відсутність одного зуба, а тим більше великої кількості зубів, може викликати не стільки естетичні проблеми, скільки функціональні. У важких випадках виникає руйнування ясен та кістки щелепи, тому за можливості процедуру імплантації не варто відкладати.

Чому на імпланти зубів ціна така висока?

Процес імплантації можна розділити на декілька етапів проведення, кожен з яких вносить свою частину в загальну вартість стоматологічної послуги. Імпланти зубів мають ряд основних компонентів, що формують кінцеву ціну:

  1. Початкова вартість імпланта, як стоматологічного матеріалу.
  2. Вартість перехідної частини (абатмента).
  3. Ціна коронки, менша при встановленні тимчасової та більша – постійної.

Також варто не забувати за роботу стоматолога, яка повинна бути оплачена. До речі, чим вища майстерність спеціаліста, тим вища і ціна на зубні імпланти. Щоб не переживати за витрачені кошти, звертайтеся до стоматологічної клініки Soprano, лікарі якої мають високу кваліфікацію та гарантують якісне лікування.

Підвищити ціну на процедуру імплантації можуть додаткові послуги, які були надані до чи після її проведення. Зокрема, якщо у пацієнта була абсолютно не готова ротова порожнина, було багато зубів з карієсом або відмічалось сильне запалення ясен, тоді в першу чергу лікують ці захворювання, а вже потім проводять укорінення титанових шурупів. Також часом попередньо виконують підсипку кістки, а вже потім – імплантацію. Це дає можливість укріпити місце вкорінення штучного зуба, що збільшує не тільки термін використання імпланта, але і загальну ціну послуги.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Последние записи